Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Tramwaje 2
Dni powszednie
Oliwa05:01
Oliwa05:01
Opacka05:03
Subisława05:05
Pomorska - Osiedle05:07
Pomorska05:09
Piastowska05:10
Czerwony Dwór05:12
Bora Komorowskiego05:13
Kołobrzeska05:14
Zaspa05:16
Startowa05:17
Jana Pawła II05:18
Żwirki i Wigury05:19
Bajana05:20
Legionów05:22
Plac Komorowskiego05:23
Mickiewicza05:25
Reja05:26
Wyspiańskiego05:28
Opera Bałtycka05:30
Traugutta05:32
Uniwersytet Medyczny05:33
Chodowieckiego05:34
Brama Oliwska05:35
Dworzec Główny
 
05:37
Brama Wyżynna– 05:39
Śródmieście SKM– 05:41
Pohulanka– 05:43
Odrzańska– 05:44
Chałubińskiego– 05:46
Sikorskiego– 05:47
Cieszyńskiego– 05:49
Cebertowicza– 05:50
Wilanowska– 05:52
Przemyska– 05:53
Płocka– 05:54
Łostowice Świętokrzyska– 05:56