Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   658   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Tramwaje 8
Soboty
Stogi Plaża09:26
Stogi Pasanil09:31
Zimna09:32
Lessowa09:33
Kaczeńce09:34
Sucharskiego09:36
Lenartowicza09:37
Przeróbka09:38
Głęboka09:41
Brama Żuławska09:43
Akademia Muzyczna09:44
Chmielna09:45
Żabi Kruk09:46
Okopowa09:48
Brama Wyżynna09:50
Dworzec Główny09:52
Plac Solidarności09:54
Stocznia SKM09:56
Stocznia Północna09:58
Twarda09:59
Kliniczna - Szpital10:00
Wyspiańskiego10:02
Reja
 
10:03
Mickiewicza– 10:05
Plac Komorowskiego– 10:07
Legionów– 10:09
Bajana– 10:10
Żwirki i Wigury– 10:11
Jana Pawła II– 10:12
Startowa– 10:13
Zaspa– 10:14
Kołobrzeska– 10:15
Bora Komorowskiego– 10:17
Czerwony Dwór– 10:19
Piastowska– 10:20
Pomorska– 10:22
Osiedle Wejhera– 10:23
Helska– 10:24
Jelitkowo– 10:25