Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T2   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 8
Niedziele i święta
Stogi Plaża14:06
Stogi Pasanil14:11
Zimna14:12
Lessowa14:13
Kaczeńce14:14
Sucharskiego14:16
Lenartowicza14:17
Przeróbka14:18
Głęboka14:21
Brama Żuławska14:23
Akademia Muzyczna14:24
Chmielna14:25
Żabi Kruk14:26
Okopowa14:28
Brama Wyżynna14:30
Dworzec Główny14:32
Plac Solidarności14:34
Stocznia SKM14:36
Stocznia Północna14:38
Twarda14:39
Kliniczna - Szpital14:40
Wyspiańskiego14:42
Reja
 
14:43
Mickiewicza– 14:45
Plac Komorowskiego– 14:47
Legionów– 14:49
Bajana– 14:50
Żwirki i Wigury– 14:51
Jana Pawła II– 14:52
Startowa– 14:53
Zaspa– 14:54
Kołobrzeska– 14:55
Bora Komorowskiego– 14:57
Czerwony Dwór– 14:59
Piastowska– 15:00
Pomorska– 15:02
Osiedle Wejhera– 15:03
Helska– 15:04
Jelitkowo– 15:05