Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 8
Niedziele i święta
Jelitkowo15:15
Helska15:17
Osiedle Wejhera15:19
Pomorska15:20
Piastowska15:21
Czerwony Dwór15:23
Bora Komorowskiego15:24
Kołobrzeska15:25
Zaspa15:27
Startowa15:28
Jana Pawła II15:29
Żwirki i Wigury15:30
Bajana15:31
Legionów15:33
Plac Komorowskiego15:34
Mickiewicza15:36
Reja15:37
Wyspiańskiego15:39
Kliniczna - Szpital15:40
Twarda15:42
Stocznia Północna15:43
Stocznia SKM15:45
Plac Solidarności15:46
Dworzec Główny
 
15:48
Brama Wyżynna– 15:50
Okopowa– 15:52
Żabi Kruk– 15:53
Chmielna– 15:54
Akademia Muzyczna– 15:55
Brama Żuławska– 15:57
Głęboka– 15:59
Przeróbka– 16:02
Lenartowicza– 16:03
Sucharskiego– 16:04
Kaczeńce– 16:05
Lessowa– 16:06
Zimna– 16:07
Stogi Pasanil– 16:09
Rozłogi– 16:10
Stogi Plaża– 16:14