Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 8
Dni powszednie
Jelitkowo07:41
Helska07:43
Osiedle Wejhera07:45
Pomorska07:46
Piastowska07:47
Czerwony Dwór07:49
Bora Komorowskiego07:50
Kołobrzeska07:51
Zaspa07:53
Startowa07:54
Jana Pawła II07:55
Żwirki i Wigury07:56
Bajana07:57
Legionów07:59
Plac Komorowskiego08:00
Mickiewicza08:02
Reja08:03
Wyspiańskiego08:05
Kliniczna - Szpital08:06
Twarda08:08
Stocznia Północna08:09
Stocznia SKM08:11
Plac Solidarności08:13
Dworzec Główny
 
08:15
Brama Wyżynna– 08:17
Okopowa– 08:19
Żabi Kruk– 08:20
Chmielna– 08:21
Akademia Muzyczna– 08:22
Brama Żuławska– 08:24
Głęboka– 08:26
Przeróbka– 08:29
Lenartowicza– 08:30
Sucharskiego– 08:31
Kaczeńce– 08:32
Lessowa– 08:33
Zimna– 08:34
Stogi Pasanil– 08:36
Rozłogi– 08:37
Stogi Plaża– 08:41