Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]    Nocne tramwaje »  [ N0   ]   
Tramwaje 8
Dni powszednie
Jelitkowo15:01
Helska15:03
Osiedle Wejhera15:05
Pomorska15:06
Piastowska15:07
Czerwony Dwór15:09
Bora Komorowskiego15:10
Kołobrzeska15:11
Zaspa15:13
Startowa15:14
Jana Pawła II15:15
Żwirki i Wigury15:16
Bajana15:17
Legionów15:19
Plac Komorowskiego15:20
Mickiewicza15:22
Reja15:23
Wyspiańskiego15:25
Kliniczna - Szpital15:26
Twarda15:28
Stocznia Północna15:29
Stocznia SKM15:31
Plac Solidarności15:33
Dworzec Główny
 
15:35
Brama Wyżynna– 15:37
Okopowa– 15:39
Żabi Kruk– 15:40
Chmielna– 15:41
Akademia Muzyczna– 15:42
Brama Żuławska– 15:44
Głęboka– 15:46
Przeróbka– 15:49
Lenartowicza– 15:50
Sucharskiego– 15:51
Kaczeńce– 15:52
Lessowa– 15:53
Zimna– 15:54
Stogi Pasanil– 15:56