Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 8
Soboty
Stogi Plaża21:54
Stogi Pasanil21:59
Zimna22:00
Lessowa22:01
Kaczeńce22:02
Sucharskiego22:04
Lenartowicza22:05
Przeróbka22:06
Głęboka22:09
Brama Żuławska22:11
Akademia Muzyczna22:12
Chmielna22:13
Żabi Kruk22:14
Okopowa22:16
Brama Wyżynna22:18
Dworzec Główny
 
22:20
Plac Solidarności– 22:22
Stocznia SKM– 22:23
Stocznia Północna– 22:25
Twarda– 22:26
Kliniczna - Szpital– 22:27
Wyspiańskiego– 22:29
Reja– 22:30
Mickiewicza– 22:32
Plac Komorowskiego– 22:34
Legionów– 22:35
Bajana– 22:36
Żwirki i Wigury– 22:37
Jana Pawła II– 22:38
Startowa– 22:39
Zaspa– 22:40
Kołobrzeska– 22:41
Bora Komorowskiego– 22:43
Czerwony Dwór– 22:45
Piastowska– 22:46
Pomorska– 22:48
Osiedle Wejhera– 22:49
Helska– 22:50
Jelitkowo– 22:51