Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Niedziele i święta
Chełm Witosa08:58
Sikorskiego08:59
Chałubińskiego09:01
Odrzańska09:03
Pohulanka09:04
Węzeł Groddecka09:06
Urząd Miejski09:07
Hucisko09:09
Dworzec Główny09:12
Brama Oliwska09:14
Chodowieckiego09:15
Uniwersytet Medyczny09:16
Traugutta09:17
Opera Bałtycka09:19
Politechnika09:20
Miszewskiego09:21
Jaśkowa Dolina09:23
Klonowa09:24
Galeria Bałtycka09:26
Wojska Polskiego09:28
Zamenhofa09:29
Zajezdnia09:30
Strzyża PKM09:31
Uniwersytet09:32
Bażyńskiego09:33
Tetmajera09:34
Derdowskiego09:35
Obrońców Westerplatte09:36
Oliwa09:38
Opacka09:40
Subisława09:42
Pomorska - Osiedle09:44
Pomorska09:46
Piastowska09:47
Czerwony Dwór
 
09:49
Bora Komorowskiego– 09:50
Kołobrzeska– 09:51
Zaspa– 09:53