Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Niedziele i święta
Chełm Witosa18:12
Sikorskiego18:13
Chałubińskiego18:15
Odrzańska18:17
Pohulanka18:18
Węzeł Groddecka18:20
Urząd Miejski18:21
Hucisko18:23
Dworzec Główny18:26
Brama Oliwska18:28
Chodowieckiego18:29
Uniwersytet Medyczny18:30
Traugutta18:31
Opera Bałtycka18:33
Politechnika18:34
Miszewskiego18:35
Jaśkowa Dolina18:37
Klonowa18:38
Galeria Bałtycka18:40
Wojska Polskiego18:42
Zamenhofa18:43
Zajezdnia18:44
Strzyża PKM18:45
Uniwersytet18:47
Bażyńskiego18:48
Tetmajera18:49
Derdowskiego18:50
Obrońców Westerplatte18:51
Oliwa18:53
Opacka18:55
Subisława18:57
Pomorska - Osiedle18:59
Pomorska19:01
Piastowska19:02
Czerwony Dwór
 
19:04
Bora Komorowskiego– 19:05
Kołobrzeska– 19:06
Zaspa– 19:08