Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Chełm Witosa10:33
Sikorskiego10:34
Chałubińskiego10:36
Odrzańska10:38
Pohulanka10:39
Węzeł Groddecka10:41
Urząd Miejski10:42
Dworzec PKS10:45
Brama Oliwska10:47
Chodowieckiego10:48
Uniwersytet Medyczny10:49
Traugutta10:51
Opera Bałtycka10:53
Politechnika10:54
Miszewskiego10:55
Jaśkowa Dolina10:57
Klonowa10:59
Galeria Bałtycka11:01
Wojska Polskiego11:03
Zamenhofa11:04
Zajezdnia11:05
Strzyża PKM11:06
Uniwersytet11:08
Bażyńskiego11:09
Tetmajera11:10
Derdowskiego11:11
Obrońców Westerplatte11:12
Oliwa11:14
Opacka11:16
Subisława11:18
Pomorska - Osiedle11:20
Pomorska11:22
Piastowska11:23
Czerwony Dwór
 
11:25
Bora Komorowskiego– 11:26
Kołobrzeska– 11:27
Zaspa– 11:29