Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Dni powszednie
Chełm Witosa20:58
Sikorskiego20:59
Chałubińskiego21:01
Odrzańska21:03
Pohulanka21:04
Węzeł Groddecka21:06
Urząd Miejski21:07
Hucisko21:09
Dworzec Główny21:12
Brama Oliwska21:14
Chodowieckiego21:15
Uniwersytet Medyczny21:16
Traugutta21:17
Opera Bałtycka21:19
Politechnika21:20
Miszewskiego21:21
Jaśkowa Dolina21:23
Klonowa21:24
Galeria Bałtycka21:26
Wojska Polskiego21:28
Zamenhofa21:29
Zajezdnia21:30
Strzyża PKM21:31
Uniwersytet21:32
Bażyńskiego21:33
Tetmajera21:34
Derdowskiego21:35
Obrońców Westerplatte21:36
Oliwa21:38
Opacka21:40
Subisława21:42
Pomorska - Osiedle21:44
Pomorska21:46
Piastowska21:47
Czerwony Dwór
 
21:49
Bora Komorowskiego– 21:50
Kołobrzeska– 21:51
Zaspa– 21:53