Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Niedziele i święta
Zaspa14:18
Kołobrzeska14:19
Bora Komorowskiego14:21
Czerwony Dwór14:23
Piastowska14:24
Pomorska14:26
Gospody14:27
Pomorska - Osiedle14:28
Subisława14:30
Opacka14:32
Oliwa14:34
Obrońców Westerplatte14:35
Derdowskiego14:36
Tetmajera14:37
Bażyńskiego14:38
Uniwersytet14:39
Strzyża PKM14:41
Zajezdnia14:42
Zamenhofa14:43
Wojska Polskiego14:44
Galeria Bałtycka14:46
Klonowa14:47
Jaśkowa Dolina
 
14:49
Miszewskiego– 14:51
Politechnika– 14:52
Opera Bałtycka– 14:54
Traugutta– 14:56
Uniwersytet Medyczny– 14:57
Chodowieckiego– 14:58
Brama Oliwska– 14:59
Dworzec Główny– 15:01
Hucisko– 15:04
Węzeł Groddecka– 15:07
Pohulanka– 15:09
Odrzańska– 15:10
Chałubińskiego– 15:12
Sikorskiego– 15:13
Chełm Witosa– 15:14