Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty
Zaspa17:18
Kołobrzeska17:19
Bora Komorowskiego17:21
Czerwony Dwór17:23
Piastowska17:24
Pomorska17:26
Gospody17:27
Pomorska - Osiedle17:28
Subisława17:30
Opacka17:32
Oliwa17:34
Obrońców Westerplatte17:35
Derdowskiego17:36
Tetmajera17:37
Bażyńskiego17:38
Uniwersytet17:39
Strzyża PKM17:41
Zajezdnia17:42
Zamenhofa17:43
Wojska Polskiego17:44
Galeria Bałtycka17:46
Klonowa17:47
Jaśkowa Dolina17:49
Miszewskiego17:51
Politechnika17:52
Opera Bałtycka
 
17:54
Traugutta– 17:56
Uniwersytet Medyczny– 17:57
Chodowieckiego– 17:58
Brama Oliwska– 17:59
Dworzec Główny– 18:01
Hucisko– 18:04
Węzeł Groddecka– 18:07
Pohulanka– 18:09
Odrzańska– 18:10
Chałubińskiego– 18:12
Sikorskiego– 18:13
Chełm Witosa– 18:14