Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Niedziele i święta
Zaspa21:41
Kołobrzeska21:42
Bora Komorowskiego21:44
Czerwony Dwór21:46
Piastowska21:47
Pomorska21:49
Gospody21:50
Pomorska - Osiedle21:51
Subisława21:53
Opacka21:55
Oliwa21:57
Obrońców Westerplatte21:58
Derdowskiego21:59
Tetmajera22:00
Bażyńskiego22:01
Uniwersytet22:02
Strzyża PKM22:04
Zajezdnia22:05
Zamenhofa22:06
Wojska Polskiego22:07
Galeria Bałtycka22:09
Klonowa22:10
Jaśkowa Dolina22:12
Miszewskiego22:14
Politechnika22:15
Opera Bałtycka
 
22:17
Traugutta– 22:19
Uniwersytet Medyczny– 22:20
Chodowieckiego– 22:21
Brama Oliwska– 22:22
Dworzec Główny– 22:24
Hucisko– 22:27
Węzeł Groddecka– 22:30
Pohulanka– 22:32
Odrzańska– 22:33
Chałubińskiego– 22:35
Sikorskiego– 22:36
Chełm Witosa– 22:37