Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Niedziele i święta
Chełm Witosa23:09
Sikorskiego23:09
Chałubińskiego23:11
Odrzańska23:13
Pohulanka23:14
Węzeł Groddecka23:16
Urząd Miejski23:17
Hucisko23:19
Dworzec Główny23:22
Brama Oliwska23:24
Chodowieckiego23:25
Uniwersytet Medyczny23:26
Traugutta23:27
Opera Bałtycka23:28
Politechnika23:29
Miszewskiego23:30
Jaśkowa Dolina23:31
Klonowa
 
23:32
Galeria Bałtycka– 23:34
Wojska Polskiego– 23:36
Zamenhofa– 23:37
Zajezdnia– 23:38
Strzyża PKM– 23:39