Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T2   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty
Chełm Witosa13:14
Sikorskiego13:15
Chałubińskiego13:17
Odrzańska13:19
Pohulanka13:20
Śródmieście SKM13:22
Brama Wyżynna13:24
Dworzec Główny13:26
Brama Oliwska13:28
Chodowieckiego13:29
Uniwersytet Medyczny13:30
Traugutta13:31
Opera Bałtycka13:33
Politechnika13:34
Miszewskiego
 
13:35
Jaśkowa Dolina– 13:37
Klonowa– 13:38
Galeria Bałtycka– 13:40
Wojska Polskiego– 13:42
Zamenhofa– 13:43
Zajezdnia– 13:44
Strzyża PKM– 13:45
Uniwersytet– 13:47
Bażyńskiego– 13:48
Tetmajera– 13:49
Derdowskiego– 13:50
Obrońców Westerplatte– 13:51
Oliwa– 13:53
Opacka– 13:55
Subisława– 13:57
Pomorska - Osiedle– 13:59
Pomorska– 14:01
Piastowska– 14:02
Czerwony Dwór– 14:04
Bora Komorowskiego– 14:05
Kołobrzeska– 14:06
Zaspa– 14:08