Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T2   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty
Chełm Witosa22:30
Sikorskiego22:31
Chałubińskiego22:33
Odrzańska22:35
Pohulanka22:36
Śródmieście SKM22:38
Brama Wyżynna22:40
Dworzec Główny22:42
Brama Oliwska22:44
Chodowieckiego22:45
Uniwersytet Medyczny22:46
Traugutta22:47
Opera Bałtycka22:49
Politechnika22:50
Miszewskiego22:51
Jaśkowa Dolina22:53
Klonowa22:54
Galeria Bałtycka22:56
Wojska Polskiego22:58
Zamenhofa22:59
Zajezdnia23:00
Strzyża PKM23:01
Uniwersytet
 
23:02
Bażyńskiego– 23:03
Tetmajera– 23:04
Derdowskiego– 23:05
Obrońców Westerplatte– 23:06
Oliwa– 23:08
Opacka– 23:10
Subisława– 23:12
Pomorska - Osiedle– 23:14
Pomorska– 23:16
Piastowska– 23:17
Czerwony Dwór– 23:19
Bora Komorowskiego– 23:20
Kołobrzeska– 23:21
Zaspa– 23:23