Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T2   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Chełm Witosa11:54
Sikorskiego11:55
Chałubińskiego11:57
Odrzańska11:59
Pohulanka12:00
Węzeł Groddecka12:02
Urząd Miejski12:03
Dworzec PKS12:05
Brama Oliwska12:07
Chodowieckiego12:08
Uniwersytet Medyczny12:09
Traugutta12:11
Opera Bałtycka12:13
Politechnika12:14
Miszewskiego12:15
Jaśkowa Dolina12:17
Klonowa12:19
Galeria Bałtycka12:21
Wojska Polskiego12:23
Zamenhofa12:24
Zajezdnia12:25
Strzyża PKM12:26
Uniwersytet12:28
Bażyńskiego12:29
Tetmajera12:30
Derdowskiego12:31
Obrońców Westerplatte12:32
Oliwa12:34
Opacka12:36
Subisława12:38
Pomorska - Osiedle
 
12:40
Pomorska– 12:42
Piastowska– 12:43
Czerwony Dwór– 12:45
Bora Komorowskiego– 12:46
Kołobrzeska– 12:47
Zaspa– 12:49