Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Dni powszednie
Chełm Witosa20:30
Sikorskiego20:31
Chałubińskiego20:33
Odrzańska20:35
Pohulanka20:36
Śródmieście SKM20:38
Brama Wyżynna20:40
Dworzec Główny20:42
Brama Oliwska20:44
Chodowieckiego20:45
Uniwersytet Medyczny20:46
Traugutta20:47
Opera Bałtycka20:49
Politechnika20:50
Miszewskiego20:51
Jaśkowa Dolina20:53
Klonowa20:54
Galeria Bałtycka20:56
Wojska Polskiego20:58
Zamenhofa20:59
Zajezdnia21:00
Strzyża PKM21:01
Uniwersytet21:02
Bażyńskiego21:03
Tetmajera21:04
Derdowskiego21:05
Obrońców Westerplatte21:06
Oliwa21:08
Opacka21:10
Subisława21:12
Pomorska - Osiedle
 
21:14
Pomorska– 21:16
Piastowska– 21:17
Czerwony Dwór– 21:19
Bora Komorowskiego– 21:20
Kołobrzeska– 21:21
Zaspa– 21:23