Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Niedziele i święta
Zaspa16:58
Kołobrzeska16:59
Bora Komorowskiego17:01
Czerwony Dwór17:03
Piastowska17:04
Pomorska17:06
Gospody17:07
Pomorska - Osiedle17:08
Subisława17:10
Opacka17:12
Oliwa17:14
Obrońców Westerplatte17:15
Derdowskiego17:16
Tetmajera17:17
Bażyńskiego17:18
Uniwersytet17:19
Strzyża PKM17:21
Zajezdnia17:22
Zamenhofa17:23
Wojska Polskiego17:24
Galeria Bałtycka17:26
Klonowa17:27
Jaśkowa Dolina17:29
Miszewskiego17:31
Politechnika17:32
Opera Bałtycka17:34
Traugutta17:36
Uniwersytet Medyczny17:37
Chodowieckiego
 
17:38
Brama Oliwska– 17:39
Dworzec Główny– 17:41
Brama Wyżynna– 17:43
Śródmieście SKM– 17:45
Pohulanka– 17:47
Odrzańska– 17:48
Chałubińskiego– 17:50
Sikorskiego– 17:51
Chełm Witosa– 17:52