Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Gdynia Karwiny Tesco19:42
Gdynia Anyżowa19:44
Gdynia Dąbrowa Centrum19:45
Gdynia Kameliowa19:46
Gdynia Paprykowa19:47
Gdynia Szafranowa19:48
Gdynia Rdestowa - Leśny Zakątek (n/ż)19:48
Gdynia Giełda Towarowa19:49
Gdynia Rdestowa - Chwaszczyńska (n/ż)19:50
Gdynia Starochwaszczyńska (n/ż)19:51
Centrum Nadawcze RTV (n/ż)  19:52
Chwaszczyno Gdyńska (n/ż)19:53
Chwaszczyno Wiejska19:54
Chwaszczyno19:55
Chwaszczyno Szmaragdowa (n/ż)19:56
Chwaszczyno Oliwska19:57
Myśliborska  19:58
Iławska19:59
Barniewicka20:01
Nowa20:02
Sopocka20:03
Osowa - Obwodnica20:05
Rynarzewo (n/ż)20:09
Spacerowa (n/ż)20:11
Cystersów
 
20:12
Oliwa Pętla Tramwajowa– 20:14