Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Gdynia Karwiny Tesco20:12
Gdynia Anyżowa20:14
Gdynia Dąbrowa Centrum20:15
Gdynia Kameliowa20:16
Gdynia Paprykowa20:17
Gdynia Szafranowa20:18
Gdynia Rdestowa - Leśny Zakątek (n/ż)20:18
Gdynia Giełda Towarowa20:19
Gdynia Rdestowa - Chwaszczyńska (n/ż)20:20
Gdynia Starochwaszczyńska (n/ż)20:21
Centrum Nadawcze RTV (n/ż)  20:22
Chwaszczyno Gdyńska (n/ż)20:23
Chwaszczyno Wiejska20:24
Chwaszczyno20:25
Chwaszczyno Szmaragdowa (n/ż)20:26
Chwaszczyno Oliwska20:27
Myśliborska  20:28
Iławska20:29
Barniewicka20:31
Nowa20:32
Sopocka20:33
Osowa - Obwodnica20:35
Rynarzewo (n/ż)20:39
Spacerowa (n/ż)20:41
Cystersów
 
20:42
Oliwa Pętla Tramwajowa– 20:44