Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty, niedziele i święta
Gdynia Karwiny Tesco16:42
Gdynia Anyżowa16:44
Gdynia Dąbrowa Centrum16:45
Gdynia Kameliowa16:46
Gdynia Paprykowa16:47
Gdynia Szafranowa16:48
Gdynia Rdestowa - Leśny Zakątek (n/ż)16:48
Gdynia Giełda Towarowa16:49
Gdynia Rdestowa - Chwaszczyńska (n/ż)16:50
Gdynia Starochwaszczyńska (n/ż)16:51
Centrum Nadawcze RTV (n/ż)  16:52
Chwaszczyno Gdyńska (n/ż)16:53
Chwaszczyno Wiejska16:54
Chwaszczyno16:55
Chwaszczyno Szmaragdowa (n/ż)16:56
Chwaszczyno Oliwska16:57
Myśliborska  16:58
Iławska16:59
Barniewicka17:01
Nowa17:02
Sopocka17:04
Osowa - Obwodnica17:06
Rynarzewo (n/ż)17:10
Spacerowa (n/ż)17:12
Cystersów
 
17:13
Oliwa Pętla Tramwajowa– 17:15