Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty, niedziele i święta
Gdynia Karwiny Tesco22:12
Gdynia Anyżowa22:14
Gdynia Dąbrowa Centrum22:15
Gdynia Kameliowa22:16
Gdynia Paprykowa22:17
Gdynia Szafranowa22:18
Gdynia Rdestowa - Leśny Zakątek (n/ż)22:18
Gdynia Giełda Towarowa22:19
Gdynia Rdestowa - Chwaszczyńska (n/ż)22:20
Gdynia Starochwaszczyńska (n/ż)22:21
Centrum Nadawcze RTV (n/ż)  22:22
Chwaszczyno Gdyńska (n/ż)22:23
Chwaszczyno Wiejska22:24
Chwaszczyno22:25
Chwaszczyno Szmaragdowa (n/ż)22:26
Chwaszczyno Oliwska22:27
Myśliborska  22:28
Iławska22:29
Barniewicka22:30
Nowa22:31
Sopocka22:32
Osowa - Obwodnica22:34
Rynarzewo (n/ż)22:38
Spacerowa (n/ż)22:40
Cystersów
 
22:41
Oliwa Pętla Tramwajowa– 22:43