Do ZOO autobusem linii 622

W związku z otwarciem Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, od wtorku, 19.05.2020 r. kursowanie rozpoczną autobusy sezonowej linii 622 na trasie: Oliwa Pętla Tramwajowa - Oliwa ZOO.

Linia autobusowa 622 będzie funkcjonować z 20 i 30-minutową częstotliwością, w godzinach od ok. 09:00 do ok. 19:00. Przypominamy, że do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego można również dojechać linia autobusową 179, której wybrane, oznaczone w rozkładzie jazdy kursy, obsługują przystanek przy ZOO.

Uwaga! W dalszym ciągu zawieszone jest – do odwołania - funkcjonowanie pozostałych dwóch autobusowych linii sezonowych: 606 z przystanku „Wały Piastowskie” na Westerplatte i linii „rowerowej” 658 łączącej przystanek przy Stadionie Energa z węzłem przy ul. Ku Ujściu (więcej czytaj tu).

Uwaga! Przypominamy, że od poniedziałku, 18.05.2020 r., więcej pasażerów może jednocześnie korzystać z autobusów i tramwajów, w związku w nowymi rządowymi limitami przewozu osób w komunikacji miejskiej (więcej czytaj tu).

W każdym pojeździe komunikacji miejskiej należy zachować bezpieczną odległość  od współpasażerów. Należy również pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa.