Linie 107, 200, 207: powrót na stałe trasy w Pruszczu Gdańskim

W związku z zakończeniem przebudowy ulicy Gałczyńskiego w Pruszczu Gdańskim,  w czwartek 28.04.2022 r. autobusy linii 107, 200 i 207 wracają na stałe trasy.

Nieznacznie skorygowane zostaną rozkłady jazdy ww. linii.

Linia 107

Autobusy zostaną wycofane z trasy objazdowej przez ul. Emilii Plater (pomiędzy przystankami „Osiedle Kasprowicza” i „49 Baza Lotnicza”). Ponownie pojadą ul. Kasprowicza i Gałczyńskiego.

UWAGA!

Na ul. Kasprowicza odwrócony zostanie kierunek jazdy. Do Komarowa autobusy odjeżdżać będą z przystanków na północnej stronie ulicy, natomiast w kierunku Ronda Kaszubskiego po południowej stronie ulicy. Nie będą już obsługiwane przystanki „Kasprowicza (rondo)”, „Azaliowa”, "Słowackiego" i „Aeroklub Gdański”. Ponownie  obsługiwane będą przystanki „Broniewskiego”, „Wysockiego” i „Osiedle Wschód” (w docelowej lokalizacji).

Linie 200, 207

Autobusy zostaną wycofane z trasy objazdowej przez ul. Emilii Plater i ul. Jana Kochanowskiego (pomiędzy przystankami „Osiedle Kasprowicza” i „Aeroklub Gdański”). Ponownie pojadą przez ul. Kasprowicza i ul. Gałczyńskiego. Nie będą już obsługiwane przystanki „Kasprowicza (rondo)”, „Azaliowa”, „Słowackiego”, „Frycza-Modrzewskiego”, „Emilii Plater”, „Powstańców Warszawy”.  Ponownie będą obsługiwane przystanki: „Broniewskiego”, „Wysockiego”, „Osiedle Wschód” (w docelowej lokalizacji).