Linie 158, 258: drobne utrudnienia

W nocy z poniedziałku na wtorek 19/20.09.2022 r. w związku z planowanym nocnym zamknięciem tunelu pod Martwą Wisłą nastąpią drobne utrudnienia w funkcjonowaniu linii 158 i 258. Ostatnie kursy tych linii pojadą objazdem.
Kurs autobusu linii 158 z Wrzeszcza PKP 05 w kierunku Stogów o godz. 22:22 od przystanku „Stadion" 05 do przystanku „Sucharskiego"04 wykonany zostanie objazdem ulicami: Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - Sucharskiego - Budzysza i dalej po stałej trasie. Uwaga: na trasie objazdowej obowiązują jedynie przystanki „Dworzec Główny" oraz „Brama Wyżynna".
 
Kurs autobusu linii 258 z przystanku „Stogi" 08 w kierunku Wrzeszcza PKP o godz. 22:13 od przystanku „Kaczeńce"03 do przystanku „Stadion" 06 będzie również wykonany objazdem. Autobus pojedzie ulicami: Budzysza (na wprost, z obsługą przystanku „Sucharskiego" 03) i zawróci na most wantowy - następnie Sucharskiego - Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Płażyńskiego i dalej po stałej trasie. Uwaga: na trasie objazdowej obowiązuje jedynie obsługa przystanków: „Sucharskiego", „Brama Wyżynna" oraz „Dworzec Główny".