- Linia 10
W ramach zmian dwa kursy, wykonywane z przystanku „Władysława IV” 01 [2169] o godz. 20:57 i 21:57, odbędą się na trasie: Nowy Port – Węzeł Groddecka – Nowy Port – zobacz mapkę . W Śródmieściu tramwaje te pojadą trasą: Wały Jagiellońskie – Armii Krajowej – 3 Maja – Hucisko i dodatkowo obsłużą przystanki „Śródmieście SKM”, „Węzeł Groddecka”, „Urząd Miejski”. Przystankiem początkowo – końcowym dla tych kursów będzie przystanek „Węzeł Groddecka” 01 [2210] (odjazdy w kierunku Nowego Portu o godz. 21:39 i 22:39). Na przystanku Dworzec Główny zapewnione zostaną dogodne przesiadki między tramwajami linii 10 i 12.
Pozostałe kursy w godzinach wieczornych realizowane będą z 30-minutową częstotliwością na całej trasie Nowy Port – Brętowo PKM – Nowy Port.
Skrócenie wybranych kursów z Nowego Portu do Śródmieścia pozwoli zainteresowanym osobom dogodniej wrócić z pracy z Nowego Portu i Letnicy w godzinach wieczornych.