- Linie 115, 162, 168, 199, 262 i N2
- od przystanku „Wrzeszcz PKP” do przystanku „Jaśkowa Dolina” autobusy kursują ul. Dmowskiego w kierunku ul. Słowackiego (pod wiaduktem przy ul. Kościuszki) przez skrzyżowanie przy Galerii Bałtyckiej i dalej al. Grunwaldzką – bez obsługi przystanków na trasie.
- Linia 249
- od przystanku „Wrzeszcz PKP” autobusy kursują przez wiadukt przy ul. Kościuszki, bez obsługi przystanku „Nad Stawem” [1972].