Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa14:02
Oliwa14:02
Opacka14:04
Subisława14:06
Pomorska - Osiedle14:08
Pomorska14:10
Piastowska14:11
Czerwony Dwór14:13
Bora Komorowskiego14:14
Kołobrzeska14:15
Zaspa14:17
Startowa14:18
Jana Pawła II14:19
Żwirki i Wigury
 
14:20
0 min.
 
Bajana14:211 min.
 
Legionów14:233 min.
 
Plac Komorowskiego14:244 min.
 
Mickiewicza14:266 min.
 
Reja14:277 min.
 
Wyspiańskiego14:299 min.
 
Opera Bałtycka14:3111 min.
 
Traugutta14:3313 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:3414 min.
 
Chodowieckiego14:3515 min.
 
Brama Oliwska14:3616 min.
 
Dworzec Główny14:3818 min.
 
Brama Wyżynna14:4020 min.
 
Śródmieście SKM14:4222 min.
 
Pohulanka14:4424 min.
 
Odrzańska14:4525 min.
 
Chałubińskiego14:4727 min.
 
Sikorskiego14:4828 min.
 
Cieszyńskiego14:5030 min.
 
Cebertowicza14:5131 min.
 
Wilanowska14:5333 min.
 
Przemyska14:5434 min.
 
Płocka14:5535 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5737 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy