Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa22:23
Oliwa22:23
Opacka22:25
Subisława22:27
Pomorska - Osiedle22:29
Pomorska22:31
Piastowska22:32
Czerwony Dwór22:34
Bora Komorowskiego22:35
Kołobrzeska22:36
Zaspa22:38
Startowa22:39
Jana Pawła II22:40
Żwirki i Wigury
 
22:41
0 min.
 
Bajana22:421 min.
 
Legionów22:443 min.
 
Plac Komorowskiego22:454 min.
 
Mickiewicza22:465 min.
 
Reja22:476 min.
 
Wyspiańskiego22:498 min.
 
Opera Bałtycka22:5110 min.
 
Traugutta22:5312 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:5413 min.
 
Chodowieckiego22:5514 min.
 
Brama Oliwska22:5615 min.
 
Dworzec Główny22:5817 min.
 
Brama Wyżynna23:0019 min.
 
Śródmieście SKM23:0221 min.
 
Pohulanka23:0423 min.
 
Odrzańska23:0524 min.
 
Chałubińskiego23:0726 min.
 
Sikorskiego23:0827 min.
 
Cieszyńskiego23:1029 min.
 
Cebertowicza23:1130 min.
 
Wilanowska23:1332 min.
 
Przemyska23:1433 min.
 
Płocka23:1534 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:1736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy