Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa07:12
Oliwa07:12
Opacka07:14
Subisława07:16
Pomorska - Osiedle07:18
Pomorska07:20
Piastowska07:21
Czerwony Dwór07:23
Bora Komorowskiego07:24
Kołobrzeska07:25
Zaspa07:27
Startowa07:28
Jana Pawła II07:29
Żwirki i Wigury
 
07:30
0 min.
 
Bajana07:311 min.
 
Legionów07:333 min.
 
Plac Komorowskiego07:344 min.
 
Mickiewicza07:366 min.
 
Reja07:377 min.
 
Wyspiańskiego07:399 min.
 
Opera Bałtycka07:4212 min.
 
Traugutta07:4414 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:4515 min.
 
Chodowieckiego07:4616 min.
 
Brama Oliwska07:4717 min.
 
Dworzec Główny07:4919 min.
 
Brama Wyżynna07:5121 min.
 
Śródmieście SKM07:5323 min.
 
Pohulanka07:5525 min.
 
Odrzańska07:5626 min.
 
Chałubińskiego07:5828 min.
 
Sikorskiego07:5929 min.
 
Cieszyńskiego08:0131 min.
 
Cebertowicza08:0232 min.
 
Wilanowska08:0434 min.
 
Przemyska08:0535 min.
 
Płocka08:0636 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:0838 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy