Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa11:22
Oliwa11:22
Opacka11:24
Subisława11:26
Pomorska - Osiedle11:28
Pomorska11:30
Piastowska11:31
Czerwony Dwór11:33
Bora Komorowskiego11:34
Kołobrzeska11:35
Zaspa11:37
Startowa11:38
Jana Pawła II11:39
Żwirki i Wigury
 
11:40
0 min.
 
Bajana11:411 min.
 
Legionów11:433 min.
 
Plac Komorowskiego11:444 min.
 
Mickiewicza11:466 min.
 
Reja11:477 min.
 
Wyspiańskiego11:499 min.
 
Opera Bałtycka11:5111 min.
 
Traugutta11:5313 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:5414 min.
 
Chodowieckiego11:5515 min.
 
Brama Oliwska11:5616 min.
 
Dworzec Główny11:5818 min.
 
Brama Wyżynna12:0020 min.
 
Śródmieście SKM12:0222 min.
 
Pohulanka12:0424 min.
 
Odrzańska12:0525 min.
 
Chałubińskiego12:0727 min.
 
Sikorskiego12:0828 min.
 
Cieszyńskiego12:1030 min.
 
Cebertowicza12:1131 min.
 
Wilanowska12:1333 min.
 
Przemyska12:1434 min.
 
Płocka12:1535 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:1737 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy