Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa12:02
Oliwa12:02
Opacka12:04
Subisława12:06
Pomorska - Osiedle12:08
Pomorska12:10
Piastowska12:11
Czerwony Dwór12:13
Bora Komorowskiego12:14
Kołobrzeska12:15
Zaspa12:17
Startowa12:18
Jana Pawła II12:19
Żwirki i Wigury
 
12:20
0 min.
 
Bajana12:211 min.
 
Legionów12:233 min.
 
Plac Komorowskiego12:244 min.
 
Mickiewicza12:266 min.
 
Reja12:277 min.
 
Wyspiańskiego12:299 min.
 
Opera Bałtycka12:3111 min.
 
Traugutta12:3313 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:3414 min.
 
Chodowieckiego12:3515 min.
 
Brama Oliwska12:3616 min.
 
Dworzec Główny12:3818 min.
 
Brama Wyżynna12:4020 min.
 
Śródmieście SKM12:4222 min.
 
Pohulanka12:4424 min.
 
Odrzańska12:4525 min.
 
Chałubińskiego12:4727 min.
 
Sikorskiego12:4828 min.
 
Cieszyńskiego12:5030 min.
 
Cebertowicza12:5131 min.
 
Wilanowska12:5333 min.
 
Przemyska12:5434 min.
 
Płocka12:5535 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5737 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy