Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa17:42
Oliwa17:42
Opacka17:44
Subisława17:46
Pomorska - Osiedle17:48
Pomorska17:50
Piastowska17:51
Czerwony Dwór17:53
Bora Komorowskiego17:54
Kołobrzeska17:55
Zaspa17:57
Startowa17:58
Jana Pawła II17:59
Żwirki i Wigury
 
18:00
0 min.
 
Bajana18:011 min.
 
Legionów18:033 min.
 
Plac Komorowskiego18:044 min.
 
Mickiewicza18:066 min.
 
Reja18:077 min.
 
Wyspiańskiego18:099 min.
 
Opera Bałtycka18:1111 min.
 
Traugutta18:1313 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:1414 min.
 
Chodowieckiego18:1515 min.
 
Brama Oliwska18:1616 min.
 
Dworzec Główny18:1818 min.
 
Brama Wyżynna18:2020 min.
 
Śródmieście SKM18:2222 min.
 
Pohulanka18:2424 min.
 
Odrzańska18:2525 min.
 
Chałubińskiego18:2727 min.
 
Sikorskiego18:2828 min.
 
Cieszyńskiego18:3030 min.
 
Cebertowicza18:3131 min.
 
Wilanowska18:3333 min.
 
Przemyska18:3434 min.
 
Płocka18:3535 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:3737 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy