Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa20:02
Oliwa20:02
Opacka20:04
Subisława20:06
Pomorska - Osiedle20:08
Pomorska20:10
Piastowska20:11
Czerwony Dwór20:13
Bora Komorowskiego20:14
Kołobrzeska20:15
Zaspa20:17
Startowa20:18
Jana Pawła II20:19
Żwirki i Wigury
 
20:20
0 min.
 
Bajana20:211 min.
 
Legionów20:233 min.
 
Plac Komorowskiego20:244 min.
 
Mickiewicza20:266 min.
 
Reja20:277 min.
 
Wyspiańskiego20:299 min.
 
Opera Bałtycka20:3111 min.
 
Traugutta20:3313 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:3414 min.
 
Chodowieckiego20:3515 min.
 
Brama Oliwska20:3616 min.
 
Dworzec Główny20:3818 min.
 
Brama Wyżynna20:4020 min.
 
Śródmieście SKM20:4222 min.
 
Pohulanka20:4424 min.
 
Odrzańska20:4525 min.
 
Chałubińskiego20:4727 min.
 
Sikorskiego20:4828 min.
 
Cieszyńskiego20:5030 min.
 
Cebertowicza20:5131 min.
 
Wilanowska20:5333 min.
 
Przemyska20:5434 min.
 
Płocka20:5535 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5737 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy