Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa20:23
Oliwa20:23
Opacka20:25
Subisława20:27
Pomorska - Osiedle20:29
Pomorska20:31
Piastowska20:32
Czerwony Dwór20:34
Bora Komorowskiego20:35
Kołobrzeska20:36
Zaspa20:38
Startowa20:39
Jana Pawła II20:40
Żwirki i Wigury
 
20:41
0 min.
 
Bajana20:421 min.
 
Legionów20:443 min.
 
Plac Komorowskiego20:454 min.
 
Mickiewicza20:465 min.
 
Reja20:476 min.
 
Wyspiańskiego20:498 min.
 
Opera Bałtycka20:5110 min.
 
Traugutta20:5312 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:5413 min.
 
Chodowieckiego20:5514 min.
 
Brama Oliwska20:5615 min.
 
Dworzec Główny20:5817 min.
 
Brama Wyżynna21:0019 min.
 
Śródmieście SKM21:0221 min.
 
Pohulanka21:0423 min.
 
Odrzańska21:0524 min.
 
Chałubińskiego21:0726 min.
 
Sikorskiego21:0827 min.
 
Cieszyńskiego21:1029 min.
 
Cebertowicza21:1130 min.
 
Wilanowska21:1332 min.
 
Przemyska21:1433 min.
 
Płocka21:1534 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:1736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy