Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa21:23
Oliwa21:23
Opacka21:25
Subisława21:27
Pomorska - Osiedle21:29
Pomorska21:31
Piastowska21:32
Czerwony Dwór21:34
Bora Komorowskiego21:35
Kołobrzeska21:36
Zaspa21:38
Startowa21:39
Jana Pawła II21:40
Żwirki i Wigury
 
21:41
0 min.
 
Bajana21:421 min.
 
Legionów21:443 min.
 
Plac Komorowskiego21:454 min.
 
Mickiewicza21:465 min.
 
Reja21:476 min.
 
Wyspiańskiego21:498 min.
 
Opera Bałtycka21:5110 min.
 
Traugutta21:5312 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:5413 min.
 
Chodowieckiego21:5514 min.
 
Brama Oliwska21:5615 min.
 
Dworzec Główny21:5817 min.
 
Brama Wyżynna22:0019 min.
 
Śródmieście SKM22:0221 min.
 
Pohulanka22:0423 min.
 
Odrzańska22:0524 min.
 
Chałubińskiego22:0726 min.
 
Sikorskiego22:0827 min.
 
Cieszyńskiego22:1029 min.
 
Cebertowicza22:1130 min.
 
Wilanowska22:1332 min.
 
Przemyska22:1433 min.
 
Płocka22:1534 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:1736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy