Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo12:22
Helska12:24
Osiedle Wejhera12:26
Pomorska12:27
Piastowska12:28
Czerwony Dwór12:30
Bora Komorowskiego12:31
Kołobrzeska12:32
Zaspa12:34
Startowa12:35
Jana Pawła II12:36
Żwirki i Wigury
 
12:37
0 min.
 
Bajana12:381 min.
 
Legionów12:403 min.
 
Plac Komorowskiego12:414 min.
 
Mickiewicza12:436 min.
 
Reja12:447 min.
 
Wyspiańskiego12:469 min.
 
Opera Bałtycka12:4912 min.
 
Traugutta12:5114 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:5215 min.
 
Chodowieckiego12:5316 min.
 
Brama Oliwska12:5417 min.
 
Dworzec Główny12:5619 min.
 
Brama Wyżynna12:5821 min.
 
Śródmieście SKM13:0023 min.
 
Pohulanka13:0225 min.
 
Odrzańska13:0326 min.
 
Chałubińskiego13:0528 min.
 
Sikorskiego13:0629 min.
 
Cieszyńskiego13:0831 min.
 
Cebertowicza13:0932 min.
 
Wilanowska13:1134 min.
 
Przemyska13:1235 min.
 
Płocka13:1336 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:1538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy