Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa05:53
Oliwa05:53
Opacka05:55
Subisława05:57
Pomorska - Osiedle05:59
Pomorska06:01
Piastowska06:02
Czerwony Dwór06:04
Bora Komorowskiego06:05
Kołobrzeska06:06
Zaspa06:08
Startowa06:09
Jana Pawła II06:10
Żwirki i Wigury
 
06:11
0 min.
 
Bajana06:121 min.
 
Legionów06:143 min.
 
Plac Komorowskiego06:154 min.
 
Mickiewicza06:165 min.
 
Reja06:176 min.
 
Wyspiańskiego06:198 min.
 
Opera Bałtycka06:2110 min.
 
Traugutta06:2312 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:2413 min.
 
Chodowieckiego06:2514 min.
 
Brama Oliwska06:2615 min.
 
Dworzec Główny06:2817 min.
 
Brama Wyżynna06:3019 min.
 
Śródmieście SKM06:3221 min.
 
Pohulanka06:3423 min.
 
Odrzańska06:3524 min.
 
Chałubińskiego06:3726 min.
 
Sikorskiego06:3827 min.
 
Cieszyńskiego06:4029 min.
 
Cebertowicza06:4130 min.
 
Wilanowska06:4332 min.
 
Przemyska06:4433 min.
 
Płocka06:4534 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy