Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa05:52
Oliwa05:52
Opacka05:54
Subisława05:56
Pomorska - Osiedle05:58
Pomorska06:00
Piastowska06:01
Czerwony Dwór06:03
Bora Komorowskiego06:04
Kołobrzeska06:05
Zaspa06:07
Startowa06:08
Jana Pawła II06:09
Żwirki i Wigury06:10
Bajana06:11
Legionów
 
06:13
0 min.
 
Plac Komorowskiego06:141 min.
 
Mickiewicza06:163 min.
 
Reja06:174 min.
 
Wyspiańskiego06:196 min.
 
Opera Bałtycka06:229 min.
 
Traugutta06:2411 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:2512 min.
 
Chodowieckiego06:2613 min.
 
Brama Oliwska06:2714 min.
 
Dworzec Główny06:2916 min.
 
Brama Wyżynna06:3118 min.
 
Śródmieście SKM06:3320 min.
 
Pohulanka06:3522 min.
 
Odrzańska06:3623 min.
 
Chałubińskiego06:3825 min.
 
Sikorskiego06:3926 min.
 
Cieszyńskiego06:4128 min.
 
Cebertowicza06:4229 min.
 
Wilanowska06:4431 min.
 
Przemyska06:4532 min.
 
Płocka06:4633 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy