Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa14:42
Oliwa14:42
Opacka14:44
Subisława14:46
Pomorska - Osiedle14:48
Pomorska14:50
Piastowska14:51
Czerwony Dwór14:53
Bora Komorowskiego14:54
Kołobrzeska14:55
Zaspa14:57
Startowa14:58
Jana Pawła II14:59
Żwirki i Wigury15:00
Bajana15:01
Legionów
 
15:03
0 min.
 
Plac Komorowskiego15:041 min.
 
Mickiewicza15:063 min.
 
Reja15:074 min.
 
Wyspiańskiego15:096 min.
 
Opera Bałtycka15:118 min.
 
Traugutta15:1310 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:1411 min.
 
Chodowieckiego15:1512 min.
 
Brama Oliwska15:1613 min.
 
Dworzec Główny15:1815 min.
 
Brama Wyżynna15:2017 min.
 
Śródmieście SKM15:2219 min.
 
Pohulanka15:2421 min.
 
Odrzańska15:2522 min.
 
Chałubińskiego15:2724 min.
 
Sikorskiego15:2825 min.
 
Cieszyńskiego15:3027 min.
 
Cebertowicza15:3128 min.
 
Wilanowska15:3330 min.
 
Przemyska15:3431 min.
 
Płocka15:3532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:3734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy