Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa21:23
Oliwa21:23
Opacka21:25
Subisława21:27
Pomorska - Osiedle21:29
Pomorska21:31
Piastowska21:32
Czerwony Dwór21:34
Bora Komorowskiego21:35
Kołobrzeska21:36
Zaspa21:38
Startowa21:39
Jana Pawła II21:40
Żwirki i Wigury21:41
Bajana21:42
Legionów
 
21:44
0 min.
 
Plac Komorowskiego21:451 min.
 
Mickiewicza21:462 min.
 
Reja21:473 min.
 
Wyspiańskiego21:495 min.
 
Opera Bałtycka21:517 min.
 
Traugutta21:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:5410 min.
 
Chodowieckiego21:5511 min.
 
Brama Oliwska21:5612 min.
 
Dworzec Główny21:5814 min.
 
Brama Wyżynna22:0016 min.
 
Śródmieście SKM22:0218 min.
 
Pohulanka22:0420 min.
 
Odrzańska22:0521 min.
 
Chałubińskiego22:0723 min.
 
Sikorskiego22:0824 min.
 
Cieszyńskiego22:1026 min.
 
Cebertowicza22:1127 min.
 
Wilanowska22:1329 min.
 
Przemyska22:1430 min.
 
Płocka22:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy