Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa11:22
Oliwa11:22
Opacka11:24
Subisława11:26
Pomorska - Osiedle11:28
Pomorska11:30
Piastowska11:31
Czerwony Dwór11:33
Bora Komorowskiego11:34
Kołobrzeska11:35
Zaspa11:37
Startowa11:38
Jana Pawła II11:39
Żwirki i Wigury11:40
Bajana11:41
Legionów
 
11:43
0 min.
 
Plac Komorowskiego11:441 min.
 
Mickiewicza11:463 min.
 
Reja11:474 min.
 
Wyspiańskiego11:496 min.
 
Opera Bałtycka11:518 min.
 
Traugutta11:5310 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:5411 min.
 
Chodowieckiego11:5512 min.
 
Brama Oliwska11:5613 min.
 
Dworzec Główny11:5815 min.
 
Brama Wyżynna12:0017 min.
 
Śródmieście SKM12:0219 min.
 
Pohulanka12:0421 min.
 
Odrzańska12:0522 min.
 
Chałubińskiego12:0724 min.
 
Sikorskiego12:0825 min.
 
Cieszyńskiego12:1027 min.
 
Cebertowicza12:1128 min.
 
Wilanowska12:1330 min.
 
Przemyska12:1431 min.
 
Płocka12:1532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:1734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy