Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa16:02
Oliwa16:02
Opacka16:04
Subisława16:06
Pomorska - Osiedle16:08
Pomorska16:10
Piastowska16:11
Czerwony Dwór16:13
Bora Komorowskiego16:14
Kołobrzeska16:15
Zaspa16:17
Startowa16:18
Jana Pawła II16:19
Żwirki i Wigury16:20
Bajana16:21
Legionów
 
16:23
0 min.
 
Plac Komorowskiego16:241 min.
 
Mickiewicza16:263 min.
 
Reja16:274 min.
 
Wyspiańskiego16:296 min.
 
Opera Bałtycka16:318 min.
 
Traugutta16:3310 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:3411 min.
 
Chodowieckiego16:3512 min.
 
Brama Oliwska16:3613 min.
 
Dworzec Główny16:3815 min.
 
Brama Wyżynna16:4017 min.
 
Śródmieście SKM16:4219 min.
 
Pohulanka16:4421 min.
 
Odrzańska16:4522 min.
 
Chałubińskiego16:4724 min.
 
Sikorskiego16:4825 min.
 
Cieszyńskiego16:5027 min.
 
Cebertowicza16:5128 min.
 
Wilanowska16:5330 min.
 
Przemyska16:5431 min.
 
Płocka16:5532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy