Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa08:11
Oliwa08:11
Opacka08:13
Subisława08:15
Pomorska - Osiedle08:17
Pomorska08:19
Piastowska08:20
Czerwony Dwór08:22
Bora Komorowskiego08:23
Kołobrzeska08:24
Zaspa08:26
Startowa08:27
Jana Pawła II08:28
Żwirki i Wigury08:29
Bajana08:30
Legionów
 
08:32
0 min.
 
Plac Komorowskiego08:331 min.
 
Mickiewicza08:353 min.
 
Reja08:364 min.
 
Wyspiańskiego08:386 min.
 
Opera Bałtycka08:419 min.
 
Traugutta08:4311 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:4412 min.
 
Chodowieckiego08:4513 min.
 
Brama Oliwska08:4614 min.
 
Dworzec Główny08:4816 min.
 
Brama Wyżynna08:5018 min.
 
Śródmieście SKM08:5220 min.
 
Pohulanka08:5422 min.
 
Odrzańska08:5523 min.
 
Chałubińskiego08:5725 min.
 
Sikorskiego08:5826 min.
 
Cieszyńskiego09:0028 min.
 
Cebertowicza09:0129 min.
 
Wilanowska09:0331 min.
 
Przemyska09:0432 min.
 
Płocka09:0533 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:0735 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy