Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa19:22
Oliwa19:22
Opacka19:24
Subisława19:26
Pomorska - Osiedle19:28
Pomorska19:30
Piastowska19:31
Czerwony Dwór19:33
Bora Komorowskiego19:34
Kołobrzeska19:35
Zaspa19:37
Startowa19:38
Jana Pawła II19:39
Żwirki i Wigury19:40
Bajana19:41
Legionów
 
19:43
0 min.
 
Plac Komorowskiego19:441 min.
 
Mickiewicza19:463 min.
 
Reja19:474 min.
 
Wyspiańskiego19:496 min.
 
Opera Bałtycka19:518 min.
 
Traugutta19:5310 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:5411 min.
 
Chodowieckiego19:5512 min.
 
Brama Oliwska19:5613 min.
 
Dworzec Główny19:5815 min.
 
Brama Wyżynna20:0017 min.
 
Śródmieście SKM20:0219 min.
 
Pohulanka20:0421 min.
 
Odrzańska20:0522 min.
 
Chałubińskiego20:0724 min.
 
Sikorskiego20:0825 min.
 
Cieszyńskiego20:1027 min.
 
Cebertowicza20:1128 min.
 
Wilanowska20:1330 min.
 
Przemyska20:1431 min.
 
Płocka20:1532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:1734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy