Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa16:32
Oliwa16:32
Opacka16:34
Subisława16:36
Pomorska - Osiedle16:38
Pomorska16:40
Piastowska16:41
Czerwony Dwór16:43
Bora Komorowskiego16:44
Kołobrzeska16:45
Zaspa16:47
Startowa16:48
Jana Pawła II16:49
Żwirki i Wigury16:50
Bajana16:51
Legionów
 
16:53
0 min.
 
Plac Komorowskiego16:541 min.
 
Mickiewicza16:563 min.
 
Reja16:574 min.
 
Wyspiańskiego16:596 min.
 
Opera Bałtycka17:029 min.
 
Traugutta17:0411 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0512 min.
 
Chodowieckiego17:0613 min.
 
Brama Oliwska17:0714 min.
 
Dworzec Główny17:0916 min.
 
Brama Wyżynna17:1118 min.
 
Śródmieście SKM17:1320 min.
 
Pohulanka17:1522 min.
 
Odrzańska17:1623 min.
 
Chałubińskiego17:1825 min.
 
Sikorskiego17:1926 min.
 
Cieszyńskiego17:2128 min.
 
Cebertowicza17:2229 min.
 
Wilanowska17:2431 min.
 
Przemyska17:2532 min.
 
Płocka17:2633 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy