Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa16:45
Oliwa16:45
Opacka16:47
Subisława16:49
Pomorska - Osiedle16:51
Pomorska16:53
Piastowska16:54
Czerwony Dwór16:56
Bora Komorowskiego16:57
Kołobrzeska16:58
Zaspa17:00
Startowa17:01
Jana Pawła II17:02
Żwirki i Wigury17:03
Bajana17:04
Legionów
 
17:06
0 min.
 
Plac Komorowskiego17:071 min.
 
Mickiewicza17:093 min.
 
Reja17:104 min.
 
Wyspiańskiego17:126 min.
 
Opera Bałtycka17:159 min.
 
Traugutta17:1711 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:1812 min.
 
Chodowieckiego17:1913 min.
 
Brama Oliwska17:2014 min.
 
Dworzec Główny17:2216 min.
 
Brama Wyżynna17:2418 min.
 
Śródmieście SKM17:2620 min.
 
Pohulanka17:2822 min.
 
Odrzańska17:2923 min.
 
Chałubińskiego17:3125 min.
 
Sikorskiego17:3226 min.
 
Cieszyńskiego17:3428 min.
 
Cebertowicza17:3529 min.
 
Wilanowska17:3731 min.
 
Przemyska17:3832 min.
 
Płocka17:3933 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:4135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy