Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa04:43
Oliwa04:43
Opacka04:45
Subisława04:47
Pomorska - Osiedle04:49
Pomorska04:51
Piastowska04:52
Czerwony Dwór04:54
Bora Komorowskiego04:55
Kołobrzeska04:56
Zaspa04:58
Startowa04:59
Jana Pawła II05:00
Żwirki i Wigury05:01
Bajana05:02
Legionów
 
05:04
0 min.
 
Plac Komorowskiego05:051 min.
 
Mickiewicza05:073 min.
 
Reja05:084 min.
 
Wyspiańskiego05:106 min.
 
Opera Bałtycka05:128 min.
 
Traugutta05:1410 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:1511 min.
 
Chodowieckiego05:1612 min.
 
Brama Oliwska05:1713 min.
 
Dworzec Główny05:1915 min.
 
Brama Wyżynna05:2117 min.
 
Śródmieście SKM05:2319 min.
 
Pohulanka05:2521 min.
 
Odrzańska05:2622 min.
 
Chałubińskiego05:2824 min.
 
Sikorskiego05:2925 min.
 
Cieszyńskiego05:3127 min.
 
Cebertowicza05:3228 min.
 
Wilanowska05:3430 min.
 
Przemyska05:3531 min.
 
Płocka05:3632 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:3834 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy